שיעורים בגיטרה: 054-6978151

שיעורי גיטרה בראשון לציון

VLUU L100, M100 / Samsung L100, M100

קצת על שיעורי הגיטרה

שיעורים בגיטרה לכל הגילאים והרמות באווירה מקצועית עם התקדמות מהירה מובטחת ועם הקניית כלים להמשך לימוד עצמי. ניסיון רב בעבודה עם ילדים ומבוגרים, שעות גמישות ואפשרות ללימוד גיטרה בקבוצות קטנות ואינטימיות. שילוב התיאוריה המוסיקלית בצורה חוויתית ומהנה על מנת ליצור חיבור מהיר לכלי ולגרום לתלמיד להתקדם לבדו בצורה האופטימלית. ניסיון בהוראת מוסיקה וגיטרות של כ 15 שנה. כמו כן, אפשרות לשילוב השיעורים עם לימודי פיתוח שמיעה, סאונד והפקה על המחשב הביתי . בשיעורים ניתן דגש רב על פיתוח יצירתיות, משמעת והקשבה.

5/5

מורה לגיטרה בנס ציונה וראשון לציון

שיעורים המשלבים תיאוריה, טכניקה, אלתור, הרמוניה ופיתוח שמיעה.

מורה לגיטרה חשמלית/ קלאסית ואקוסטית עם ניסיון רב וסבלנות רבה. שעורים פרטניים באווירה נעימה ומקצועית הכוללים לימודי הרמוניה, קצב, טכניקה, אלתור ועוד. מלבד ללימוד הנגינה הפרקטי, כל תלמיד מקבל בצורה מקיפה ויסודית שיעורים מקיפים ב"תורת המוסיקה" וההרמוניה שהכרחית להתקדמותו, יתרון חשוב שמכין את התלמיד ללימודי מוסיקה מתקדמים בהמשך דרכו. השעורים מתקיימים בסטודיו מקצועי במרכז העיר ראשון לציון.

שיעורים בסאונד והפקה על המחשב האישי שלכם

מורה לסאונד והפקה בראשון לציון

בימינו הרבה יותר פשוט ללמוד סאונד והפקה מוסיקלית בבית. העידן הטכנולוגי הביא איתו הרבה מאוד יתרונות לעוסקים במלאכת הסאונד וההפקה המוסיקלית במחשב. כאן תוכלו לרכוש ידע מעמיק בתחום הסאונד וההפקה המוסיקלית או שתשדרגו את הידע שכבר רכשתם. ניתן להגיע לרמה טובה די מהר כאשר יודעים בדיוק מה רוצים ומכוונים את נושאי השיעור למקום ספציפי כמו: לימודי מיקס, הקלטות אודיו, מידי, תורת הצליל, אלקטרוני וכדומה.

פלייליסט הפקה מוסיקלית:

בואו ללמוד לנגן בקלות ובמהירות

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

  Please prove you are human by selecting the cup.

  שתפו

  גלילה לראש העמוד
  Open chat
  רוצים לדבר ?
  ניר בכר - שיעורים בגיטרה וסאונד
  שלום 👋
  נשמח לשוחח בווטסאפ
  Call Now Button